ליסינג עסקי

מהו ליסינג פרטי ומהו ליסינג עסקי?

מחקרים גילו כי מרבית הנהגים הישראלים היו שמחים לנהוג ברכב חדש כאשר הם לא צריכים להתעסק הן בירידת הערך המצטברת והן במכירת הרכב בסוף השימוש.

פרטי? מימוני? תפעולי? נעשה לכם קצת סדר..

כיום בארץ קיימים שני סוגי ליסינג, הפרטי-מימוני והתפעולי-עסקי.

ליסינג פרטי-מימוני מיועד ללקוח הפרטי המחפש עסקה אטרקטיבית לרכישת רכב ומשמש כפתרון יעיל וחסכוני ללקוחות המחפשים דרך יעילה וחכמה להנות מרכב חדש. שיטת הליסינג הפרטי מאפשרת ללקוח לבחור רכב חדש מתוך מגוון גדול מאוד של רכבים – מרכב קומפקטי עירוני קטן וזריז ועד לרכבים משפחתיים, רכבים מסחריים ורכבי יוקרה. בשיטה זו נהנים ממבנה עסקה גמיש ונוח המאפשר נסיעה ברכב חדש בתשלום חודשי נמוך ובתום העסקה קונים את הרכב או מתקדמים לרכב חדש! אז איך זה עובד? משלמים מקדמה גמישה, נהנים מתשלומים חודשיים נוחים לתקופה של 24-60 חודשים, בתום תקופת העסקה קונים את הרכב או מתקדמים לרכב חדש.

אופציית הליסינג התפעולי-עסקי נחשבת כיום כאופציה הנוחה והמועדפת על מרבית הארגונים ובעלי העסק בישראל. ליסינג תפעולי מיועד ומתאים לחברות וארגונים המעוניינים בהעברת האחריות על ניהול צי הרכב שלהם למומחה חיצוני, כך שיוכלו להתמקד בליבת העסק שלהם. בעסקת ליסינג תפעולי אתם בוחרים את סוג הרכב ממגוון הרכבים המוצע בסוכנויות, מחליטים על תקופת זמן וכמות קילומטרים קצובים מראש – ואנו מרכיבים לכם תכנית תשלומים אטרקטיבית עד סוף התקופה. בעת פקיעת החוזה, תוכלו לבחור האם להמשיך עם התכנית הנוכחית או לעבור לתכנית ליסינג חדשה, כאשר אנו מעניקים גם אופציה לרכישת הרכבים בתנאים המשתלמים ביותר בשוק.

למה דווקא ליסינג אצל SmartCar ?

אצלנו בסמארטקאר שמים דגש על תחום הליסינג התפעולי-עסקי שכיום מהווה נתח שוק עיקרי מהרכבים על הכביש. אופציה זו יעילה ונוחה עבור כל עסק מהקטן ועד הגדול ובעיקר מעניקה שקט רב. אנו מציעים ללקוחותינו פריסות תשלום נוחים במיוחד ומגוון רכבים עשיר המתאים לכל סוג של עסק.

חברת סמארטקאר מעמידה סטנדרט גבוה מאוד של שירות וטיפול ברכבים שלה ושמה לנגד עיניה תחזוקה שוטפת של הרכבים ללא פגם.

 

 

שאלות ותשובות בנושא ליסינג עסקי

  • בליסינג פרטי-מימוני הבעלות על הרכב נרשמת על שם הלקוח
  • בליסינג תפעולי הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג
  • בליסינג פרטי מוטלת מלוא האחריות על כתפיו (וארנקו) של הלקוח
  • בליסינג תפעולי האחריות על התיקונים והתחזוקה היא של חברת הליסינג
  • בעסקת ליסינג פרטי התקופה בדרך כלל ארוכה יחסית
  • בעסקת ליסינג תפעולי התקופה קצרה יותר
  • בעסקת ליסינג פרטי התשלומים החודשיים נמוכים יחסית
  • בעסקת ליסינג תפעולי התשלומים יקרים יותר שכן הם כוללים גם אחריות לתחזוקת הרכב
מחפש רכב?

צוות הנציגים שלנו ישמח לעזור
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

יצירת קשר